Rolki

Lekkie rolki transportowe - przeznaczone do transportu paczek, pudełek, kartonów. Wałki - rolki transportowe są zamiennikiem na listwy rolkowe.

Są niezastąpione jeśli transportowane paczki nie mają równego - gładkiego dna.

Wszystkie rolki wykonujemy z tworzywa PCV odpornego na uderzenia. Standardowo rolki są wyposażone w przesuwne osie. Dzięki zastosowaniu estetycznych, szczelnych i wytrzymałych opraw łożyskowych nasze niebieskie rolki transportowe są wyposażone w osie obustronnie przesuwne. Takie rozwiązanie pozwala na szybki montaż, szybkie przezbrojenie przenośników lub szybką wymianę rolek w podajniku.

Rolki

Podkategorie

  • Rolki D 20mm

    Rolki o średnicy 20mm, grubość ścianki 1,5mm, Kolor niebieski. Rolki wyposażone w obustronnie przesuwne osie o średnicy 6mm. Płaszcz rolki wykonany z PCV (PCW) tworzywa odpornego na uderzenia. Rolki wyposażone w cztery łożyska kulkowe.

  • Rolki D 40mm

    Rolki o średnicy 40mm, grubość ścianki 2,3mm, Kolor niebieski. Rolki wyposażone w obustronnie przesuwne osie o średnicy 6mm. Płaszcz rolki wykonany z PCV (PCW) tworzywa odpornego na uderzenia. Rolki wyposażone w cztery łożyska kulkowe.

  • Rolki D 50mm

    Rolki o średnicy 50mm, grubość ścianki 2,8 mm, Kolor niebieski. Rolki wyposażone w obustronnie przesuwne osie o średnicy 6mm. Płaszcz rolki wykonany z PCV (PCW) tworzywa odpornego na uderzenia. Rolki wyposażone w cztery łożyska kulkowe.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry